Bora zbukuron sërish Opojën

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Pas ditëve me diell në vendin tonë, e diela ishte e ftohtë, madje pati edhe reshje të mëdha shiu pothuajse në tërë Kosovën.

Por, në vendet malore ka rënë edhe borë.

Disa fotografi që i kanë dërguar lexues të Opoja.net-it, shfaqin trevën e Opojës të zbukuruar nga reshje të borës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-