Brazili kryen punë me Korenë e Jugut, e mbyll pjesën e parë me katër gola

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjen Brazil – Kore e Jugut.

Brazili është në epërsi prej katër golave 4:0 kundër jug-koreanëve, shkruan Demokracia.com.

Vinicius, Neymar, Richarlison dhe Paqueta ishin realizatorët për Brazilin.

Fituesi i kësaj sfide luan në çerekfinale të Kupës së Botës me Kroacinë./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-