Çfarë drame, gjyqtari mbylli ndeshjen, shikoi VAR-in, akordoi penallti, por Atletico dështon dhe eliminohet

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Atletico Madridi është eliminuar nga Liga e Kampionëve.

Ata barazuan 2:2 me Bayer Leverkusenin, por fundi ishte më dramatiku ndonjëherë.

Gjyqtari e mbylli ndeshjen, por më pas u konsultua me VAR-in dhe u akordua penallti për Atletico Madridin.

Megjithatë, as ajo nuk i kreu punë, pasi Carrasco dështoi të shënonte.

Kësisoj, Atletico Madrid mbetet në vendin e tretë me pesë pikë dhe eliminohet nga Liga e Kampionëve.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-