Çiftet e plota çerekfinaliste në Kupën e Botës, ky është orari

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Me dy ndeshjet e zhvilluara sonte janë përcaktuar të gjitha kombëtaret çerekfinaliste në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Befasia më e madhe e rrethit të 1/16 së finales ishte Maroku që e eliminoi Spanjën favorite, shkruan Demokracia.com.

Të mërkurën dhe të enjten Kupa e Botës është në pushim për t’u kthyer me ndeshjet çerekfinale me 9 dhe 10 dhjetor.

ÇIFTET e plota dhe ORARI i ndeshjeve çerekfinale:

9 DHJETOR:

Kroacia 16:00 Brazili

Holanda 20:00 Argjentina

10 DHJETOR:

Maroku 16:00 Portugalia

Anglia 20:00 Franca./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-