Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Opoja.net Opoja.net Teknologji

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për herë të parë iPhone 13 dhe 13 mini.

iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë rregulluar në mënyrë diagonale.

Telefonat inteligjentë vijnë në pesë ngjyra të reja: rozë, blu, të zezë, të bardhë dhe të kuqe.

Dhe këtu vijnë versionet më të shtrenjta – iPhone 13 Pro dhe Pro Max – në 4 ngjyra të bukura (përfshirë blu të lehta).

iPhone 13 mini kushton 699 dollarë, iPhone 13.799 dollarë, iPhone 13 Pro 999 dollarë, ndërsa iPhone 13 Pro Max plot 1 mijë e 99 dollarë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-