Opoja.net

Cristiano Ronaldo shpallet futbollisti i vitit nga AIC

Asociacioni Italian i Futbollistëve ka shpallur futbollistin e vitit, për sezonin 2019-2020.

Çmimi kryesor për futbollistin e vitit në Galan kryesore të futbollit, i është ndarë yllit të Juventusit, Cristiano Ronaldo, transmeton lajmi.net.

Edhe për futbollisten e vitit është ndarë një çmim, të cilin e fitoi futbollistja, Cristiana Girelli.

Çmimi iu atyre si mirënjohje speciale e cila vlerësoi kontributin e tyre për sezonin 2019-2020. /Lajmi.net/

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend