Opoja.net

Delegacioni nga qëndra e AAK-së vizitoi degën e tyre në Sharr

Lajme Opoja
Delegacioni nga qëndra e AAK-së vizitoi degën e tyre në Sharr

Dragash, 20 shkurt 2017 – Gjatë ditës së djeshme degën e AAK-së në Sharr e vizitoi një delegacion nga qëndra kryesore e AAK-së në Prishtinë.

Delegacioni i përbërë nga Ardian Gjini, Lahi Ibrahimaj, Smajl Latifi dhe Lulzim Kabashi të cilet u pritën nga struktura e AAK-së dega në Sharr (Dragash).

Në këtë takim u diskutua për gjëndjen momentale dhe për aktivitetet në të ardhmën. /Opoja.net

Sa paguhen kosovarët në Gjermani dhe Zvicër?

Merlinda Guraj

Krasniqi: Vetëm vaksinimi i përgjithshëm ndikon në menaxhim të pandemisë COVID-19

Merlinda Guraj

Sot, vranët dhe reshje të dobëta bore

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net