Opoja.net

Derbi anglez, Chelsea-Manchester United përfundon në paqe

Derbi anglez, Chelsea-Manchester United përfundon në paqe

Ka përfunduar pa fitues ndeshja e zhvilluar në mes Chelseat dhe Manchester United, në kuadër të Premier Ligës, shkruan Sinjali Sport.

Te dyja skuadrat provuan të shënojnë në portën kundërshtare mirëpo nuk ja dolën për ta përfunduar ndeshjen me rezultat 0:0.

Me këtë barazim United renditet në pozitën e dytë, me 50 pikë të grumbulluara kurse Chelsea në pozitën e pestë, me 44 pikë të grumbulluara.

Challandes: Unë nuk dorëzohem kurrë, e respektoj shumë Kosovën

Opoja.net

Çfarë po ndodh me Messin, nuk ka shënuar në “El Clasico” që nga largimi i Ronaldos në vitin 2018

Opoja.net

Statistikat e ndeshjeve të fundit Real Madrid-Barcelona

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net