Opoja.net

“Dëshpërim Kosova” – qytetari që po proteston kundër Qeverisë Hoti (VIDEO)

Kuriozitete
“Dëshpërim Kosova” – qytetari që po proteston kundër Qeverisë Hoti (VIDEO)

Kanë mbetur edhe pak minuta para se të nis seanca parlamentare, ku pritet të bëhet votimi i Qeverisë së re në krye me Avdullah Hotin nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

Por, pak para se të nis ky proces vendimtar për rrjedhën e politikave kosovare, disa qytetarë janë parë duke protestuar para ndërtesës së Kuvendit.

Madje njëri prej tyre që e ka quajtur veten “Dëshpërim Kosova” në një lidhje direkte në Speciale të Klan Kosovës, ka thënë se nuk i përket asnjë subjekti politik, por vlerëson se me votimin e Qeverisë së re, Kosovës po i kthehet krimi.

“Neve po na kthehet krimi në vendin e ngjarjes dhe atë me anë të vendimit të Gjykatës Kushtetues, gjë që nuk ndodh askund në botë. Këta që 20 vjet e sakatojnë këtë vend”.

klankosova.tv

Loading...

Mos i humb

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë, më në fund ndalon lindjet

Opoja.net

Ky është amerikani që fitoi dy herë nga katër milionë dollarë në llotari

Opoja.net

Dy vëllezër vdesin natyrshëm brenda 20 orëve (VIDEO)

Opoja.net

Familja Alibajro, farkëtarët e vjetër të Prizrenit, tre shekuj traditë (VIDEO)

Opoja.net

Jahjaga takon djaloshin kosovar me koeficient të inteligjences 145

Opoja.net

74 vjeçari nga Prekazi që ëndërr kishte të bëhej futbollist, zbavitet me fëmijë livadheve të fshatit (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net