Dhunohet një femër në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Është dhunuar një femër e nacionalitetit rom në Prizren.

Policia e Kosovës njofton se dhunuesi është shtetas I Shqipërisë.

“I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-