Opoja.net

Dhunohet një femër në Prizren

Kronika
Dhunohet një femër në Prizren

Është dhunuar një femër e nacionalitetit rom në Prizren.

Policia e Kosovës njofton se dhunuesi është shtetas I Shqipërisë.

“I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net