Opoja.net

Dhurohen donacion banka dhe karrika për nevojat e nxënësve të shkollës Fetah Sylejmani, Dragash

Në shkollën SHFMU”Fetah Sylejmani” në Dragash ka arritur një donacion (banka dhe karriga shkollore) për nevojat e nxënësve dhe mësimdhënësve të kësaj shkolle. Donacioni është bërë nga  “Beau Soleil Collège Alpin International” nga bashkëvendasi që jeton në Zvicër Bashkim Ahmeti si dhe nga bashkëvendas tjerë që jetojnë në diasporë, shkuran Opoja.net.

“Falënderojmë “Beau Soleil Collège Alpin International” për donacionin e dhuruar (banka dhe karriga shkollore) për nevojat e nxënësve dhe mësimdhënësve të SHFMU”Fetah Sylejmani” Dragash.
Njëkohësisht, një falënderim i veçantë i dedikohet bashkëvendësit tonë në Zvicër nga fshati Shajnë z. Bashkim AHMETI si dhe të gjithë bashkatdhetarëve tanë në diasporë të cilët ndihmuan në këtë donacion”, ka thënë drejtori i shkollës MSc. Flurim ÇENGAJ. /Opoja.net/

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Image may contain: one or more people and outdoor

Image may contain: 1 person, indoor

Image may contain: 9 people, people smiling, people sitting and indoor

Pritje deri në tre orë në Merdare/ Gjendja në pikat tjera kufitare

Opoja.net

​Veturat e reja do të kenë kufizues të shpejtësisë

Opoja.net

Biden: Pata një “takim shumë të mirë” me presidentin Erdoğan

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto