Digjen dy vetura në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Në Dragash gjatë ditës së djeshme në një depo me pjesë të automjeteve janë djegur dy vetura.

Policia ka njoftuar se vetura e djegura ishin jo funksionale.

Kurse pronari i tyre ka deklaruar në polici që vlera e dëmit nga ky zjarr arrin në shumën prej rreth 1000 eurove.

Rasti në polici po hetohet si “Zjarrëvënie”.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-