Digjet një lokal në Dragash

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika Opoja

Dje në fshatin Bellobrad të Dragashit është djegur një lokal, shkruan Opoja.net.

Rastin në Polici e ka lajmruar pronari i lokalit, i cili ka thënë se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë lokali i tij.

“Njësia policore dhe zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e Policisë. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-