Opoja.net

Digjet një lokal në Dragash

Kronika Opoja
Digjet një lokal në Dragash

Dje në fshatin Bellobrad të Dragashit është djegur një lokal, shkruan Opoja.net.

Rastin në Polici e ka lajmruar pronari i lokalit, i cili ka thënë se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë lokali i tij.

“Njësia policore dhe zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e Policisë. /Opoja.net/

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

UNICEF dhe Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë ndihmojnë shkollat e komunës së Dragashit me mjete higjienike

Opoja.net

1,643 persona të pagjetur në Kosovë, 2 janë nga Dragashi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net