Digjet një shtëpi e një stallë në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një zjarr prej të cilit kanë pësuar një shtëpi, një stallë, një objekt përcjellës dhe disa mjete pune ka shpërthyer në Dragash.

Sipas policisë, ankuesi mashkull K-Shqiptar informon se ka shpërthyer një zjarr dhe si pasojë janë djegur një stallë, një shtëpi, një objekt përcjellës disa mjete pune dhe disa gjësende tjera.

“Njësiti i zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-