Ditë historike për Ballkanin, suharekasit debutojnë sot në Ligën e Konferencës përballë Clujit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ditë historike për futbollin e Kosovës, e sidomos për skuadrën e Ballkanit, raporton FrontOnline.

Kampioni në fuqi i Kosovës do të debutojë sot në fazën grupore të Ligës së Konferencës.

Ballkani që ka shkruar historinë me kualifikimin në këtë garë, garon në grupin G.

Sot, me fillim nga ora 18:45, skuadra e Ilir Dajës do të jetë nikoqire e Clujit.

Ndeshja në fjalë do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet./

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-