Opoja.net

Dragash: Arrestohen pasi kalojnë kurin ilegalisht

Në fshatin Zllapuxhë, Dragash, dje janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shtetas të Shqipërisë, pasiqë të njëjtit kanë kaluar kufirin në mënyrë ilegale.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shoferi humb kontrollin e veturës dhe vetaksidentohet në Prizren

Opoja.net

Arrestohet anëtari i LDK-së në Dragash

Merlinda Guraj

Përleshje fizike në fshatin Blaç – Arrestohet një person

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net