Opoja.net

Dragash: Arrestohen pasi kalojnë kurin ilegalisht

Në fshatin Zllapuxhë, Dragash, dje janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj shtetas të Shqipërisë, pasiqë të njëjtit kanë kaluar kufirin në mënyrë ilegale.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

128
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

KF Opoja e nis mbarë sezonin e ri, fiton 4 me 1

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto