Dragash: Hapen vende të reja pune, paga fillestare 300 euro

Opoja.net Opoja.net Shpallje & Njoftime

Së shpejti. Vende të reja të punës në Dragash, të gjithë ata që e flasin gjuhën Gjermane dhe kanë interes të punojnë.

Me paga fikse duke filluar nga 300 Euro në muaj.

Numri kontaktues: 044/936853 Driton Hulaj

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-