Opoja.net

Dragash: Kërcënon gruan dhe dy vajzat e tij

Policia në Dragash ka arrestuar një person të nacionalitetit goran nën dyshimin se ka kërcënuar bashkëshorten dhe vajzat e tij.

“Është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti ka kërcënuar bashkëshorten dhe dy vajzat e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”,njofton Policia e Kosovës.

101
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Vdekje e dyshimtë në Prevallë

Opoja.net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto