Opoja.net

Dragash: Një mesoburrë vdesë në restorant!

Paraditen e sotme, rreth orës 10:00, në një restorant të Dragashit, një mesoburrë nga fshati Vraniç i trevës së Gorës, teksa ishte duke pirë kafenë e mëngjesit, ka pësuar sulm në zemër. Ekipi mjekësor nga QKMF-ja e Dragashit ka dalë në vendngjarje, por vetëm se ka konstatuar vdekjen, pasi sulmi ka qenë i fortë. Megjithatë, i ndjeri është shpënë në spital për t’i kryer hetimet detaje rreth vdekjes së tij në hapësirat publike. /Radio Sharri/

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net

Për tri javë, 19 mijë gjoba për mosrespektim të ligjit antiCovid

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto