Dragashi komuna me pjesëmarrjen më të ulët në zgjedhje

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Dragashi është komuna me daljen më të ulët në votime deri në orën 15:00 me 19.04 për qind.

Sipas këtyre të dhënave, prin me dalje në zgjedhje deri në 45 për qind, njofton Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-