Opoja.net

Drejtori i arsimit të Kukësit z. Skënder Ahmeti në vizitë zyrtare në Dragash

Sot në Dragash po qëndron drejtori i arsimit të Kukësit si dhe disa drejtorë të shkollave të tjera. Në këtë vizitë të tyre tek drejtori i arsimit z.Vloran Cenaj u dakorduan që të vazhdojnë bashkëpunimin e shkëlqyer në fushën e arsimit ndërmjet dy komunave kufitare, shkruan Tv Opoja.

“Pata kënaqësinë që sot të pres për vizitë Drejtorin e Arsimit të Kukësit z.Skënder Ahmeti së bashku me kolegjiumin e drejtorëve të shkollave të Kukësit. Në këtë takim u dakorduam që të vazhdojë bashkëpunimi i shkëlqyer në fushën e arsimit ndërmjet dy komunave kufitare.” ka shkruat drejtori i Arsimit, Vloran Cenaj, në profilin e tij në facebook. /Opoja.net/

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Urimi i drejtorit të DKA-së në Dragash për fillimin e vitit të ri shkollor

Opoja.net

Sot filloi viti i ri shkollor

Opoja.net

Shabani: Gjatë këtij mandati në Dragash, kemi përmbushur zotimet ndaj qytetarëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto