Drejtuesit e PSG-së kanë vetëm një kusht që Messi dhe Ramos të rinovojnë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Sipas raportimeve të “L’Equipe”, Luis Campos nuk është kundër idesë së zgjatjes së kontratave të dy lojtarëve që u skadon në vitin 2023, por vetëm me një kusht, që niveli i performancës së tyre të mos ulet.

Nga ana tjetër, situatat e Marquinhos dhe Verrattit, që skadon në vitin 2024, ishin më të thjeshta.

Të dy kishin negociuar tashmë një zgjatje me drejtuesit e mëparshëm, me brazilianin që ishte madje shumë pranë firmës deri në vitin 2027.

The post Drejtuesit e PSG-së kanë vetëm një kusht që Messi dhe Ramos të rinovojnë appeared first on InfoShqip.com.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-