Drita konfirmon ftesën për tre futbollistë në Kombëtaren e Kosovës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Drita e Gjilanit do të përfaqësohet me tre futbollistë në Kombëtaren e Kosovës. Muharrem Jashari është i ftuar te Kombëtarja A, Ardit Tahiri te U21 ndërsa Eridon Maloku te U19, shkruan Demokracia.com.

Drita ndihet e lumtur që lojtarët e saj kanë marrë pjesë më shpresë se do ta prezantojnë në mënyrën më të mirë të mundshme punën e mirë që kanë bërë në ekip edhe te kombëtarja.

Njoftimi i plotë i FC Drita:

 

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-