“Dush i ftohtë” për Francën, Australia kalon në avantazh me një super-aksion

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Australia ka kaluar në avantazh 0:1 në ndeshjen kundër Francës në Kupën e Botës.

Goodwin ka realizuar për australianët në minutën e 9-të, falë një aksioni fantastik të ndërtuar, shkruan Demokracia.com.

Kjo përballje është në kuadër të Grupit D.

PAMJET

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-