Opoja.net

Dy raste të para me koronavirus në Dragash

Dy raste të para me koronavirus në Dragash

Harta e të prekurve me virusin Covid-19 sot është zgjeruar edhe në komunën e Dragashit, shkruan Opoja.net.

Pas analizave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), doli se nga kjo pjesë janë dy rastet e para me koronavirus.

Sipas vendbanimit, bëhet fjalë për një rast në fshatin Zaplluxhë dhe një tjetër në fshatin Pllavë.

Të enjten mot më i ngrohtë, kryesisht i kthjellët dhe me diell

Opoja.net

Më të votuarit e LDK-së në Dragash, Hoti i treti

Opoja.net

DKA në Dragash, sot ka organizuar mbajtjen e garave “Olimpiada Matematike”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net