Dy tërmete të fuqishme godasin sërish Shqipërinë

Shqipëria
Dy tërmete të fuqishme godasin sërish Shqipërinë

Dy tërmete të njëpasnjëshme kanë shkundur këtë mbrëmje Tiranën. Lëkundjet janë ndier të forta dhe kanë ardhur në mënyrë të njëpasnjëshme në pak sekonda.

Lëkundjet kanë zgjatur.

Ky është tërmeti i disatë që ka rënë ditët e fundit. Kujtojmë se dy ditë më parë në Shqipëri ranë një sërë tërmetesh në orët e mbrëmjes.

Besimtari mysliman rrëfen historinë e rëndë: Ia nxorën nënën me Covid dhe ia çuan në morg, i biri e gjeti me pulsin që i rrihte

Opoja.net

Koronavirusi në Shqipëri, Rama: Nuk do të mbyllim kufijtë

Opoja.net

Në Shqipëri edhe 8 raste të dyshuara me koronavirus dolën negative

Opoja.net

Njerëzit dalin në rrugë pas tërmetit në Shqipëri

Opoja.net

Rama: Kufiri Kosovë-Shqipëri s’hapet, Mini-Shengeni hap kufijtë e gjithë rajonit

Opoja.net

Një kat i shtëpisë u zhyt nën tokë, familja me 15 anëtarë që shpëtoi mrekullisht nga tërmeti

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net