Dy vëllezër vdesin natyrshëm brenda 20 orëve (VIDEO)

Kuriozitete
Dy vëllezër vdesin natyrshëm brenda 20 orëve (VIDEO)

Familja Reçani nga Suhareka është në zi shkaku vdekjeve të njëpasnjëshme të dy vëllezërve kryefamiljarë.

Musliu që vdiq i pari dhe Imeri që nuk i mbijetoi dhimbjes, u varrosën sot.

Kronikë e përgatitur nga gazetari Drin Demiri.

klankosova.tv

Djaloshi nga Prizreni tenton të hajë 50 qebapë (VIDEO)

Opoja.net

Pesë gabime që i bëni gjatë vozitejes, as nuk e dini që po i bëni

Opoja.net

Disa nga thëniet më të bukura që keni lexuar për jetën

Opoja.net

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë, më në fund ndalon lindjet

Opoja.net

Ky është amerikani që fitoi dy herë nga katër milionë dollarë në llotari

Opoja.net

Familja Alibajro, farkëtarët e vjetër të Prizrenit, tre shekuj traditë (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net