Opoja.net

E pazakontë: Tufa e dhive pushton rrugët e shtetit amerikan

E pazakontë: Tufa e dhive pushton rrugët e shtetit amerikan

Pamjet janë incizuar nga një kalimtar rasti, në të cilën shihen tufat e dhive duke ardhur nga hapësirat e gjelbruara për në rrugët e asfaltuara të Kalifornisë, shkruan lajmi.net.

Ato janë publikuar nga mediumi britanik The Independent në llogarinë zyrtare të tyre në rrjetin social ‘Facebook’.

Videoja ka marrë qindra komente e reagime, si dhe është shpërndarë 47 herë. /Lajmi.net/

Herd of goats break free and nibble on plants in California neighbourhood

Herd of goats break free and nibble on plants in California neighbourhood

Gepostet von The Independent am Mittwoch, 13. Mai 2020

NASA publikon pamjet e uljes së anijes kozmike në Mars

Opoja.net

Kosovarja zyrtarisht në Guinness me flamurin më të madh shtetëror në origami

Opoja.net

Video qesharake: Zbulohet se si ‘votojnë’ të vdekurit në Kosovë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net