E pazakontë: Tufa e dhive pushton rrugët e shtetit amerikan

Opoja.net Opoja.net Kuriozitete

Pamjet janë incizuar nga një kalimtar rasti, në të cilën shihen tufat e dhive duke ardhur nga hapësirat e gjelbruara për në rrugët e asfaltuara të Kalifornisë, shkruan lajmi.net.

Ato janë publikuar nga mediumi britanik The Independent në llogarinë zyrtare të tyre në rrjetin social ‘Facebook’.

Videoja ka marrë qindra komente e reagime, si dhe është shpërndarë 47 herë. /Lajmi.net/

Herd of goats break free and nibble on plants in California neighbourhood

Herd of goats break free and nibble on plants in California neighbourhood

Gepostet von The Independent am Mittwoch, 13. Mai 2020

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-