Opoja.net

E pëson rëndë një motoçiklist në Prizren

Në rrugën Wiliam Woker, në Prizren dje rreth orës 17:45 ka ndodhur aksident trafiku në mes një veture dhe një motoçiklete, njofton Policia e Kosovës.

Si pasojë e aksidentit vozitësi i motoçikletës mashkull K/Shqiptar ka pësuar lëndime të rënda, transmeton Koha.net.

122
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Ai është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, ndërsa pasagjerja në veturë ka pësuar lëndime të lehta trupore.

Me urdhër të prokurorit është arrestuar vozitësi i veturës dhe është dërguar në mbajtje.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto