E pyesin vetëm për Granit Xhakën, lojtari i Zvicrës acarohet me gazetarët: Po vazhduat kështu, ja ku e keni derën

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Lojtari i Zvicrës, Freuler, ishte njeriu që i dha fitoren Kombëtares së tij kundër Serbisë. Ky futbollist është acaruar së tepërmi nga gazetarët pas ndeshjes.

Të gjithë po e pyesnin Freuler vetëm për Granit Xhakën dhe situatat e tij me lojtarët serbë.

“Mua nuk më intereson politika, jam këtu vetëm për pyetje rreth futbollit. Nëse ka qoftë edhe një pyetje tjetër të tillë, mund të vazhdoni, ja ku është dera. Nëse keni ndonjë pyetje tjetër, më thoni”, tha Freuler.

Intervista

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-