E zhveshur dhe puthje të nxehta në krevat, Wanda Nara shfqet e “zjarrtë” në klipin e këngëtarit të njohur

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Këngëtari i njohur argjentinas L-GANTE ka publikuar këngën e tij më të re “El Último Romantico”, ku në klip shfaqet dhe Wanda Nara.

Bukuroshja nga Argjentina duket se nuk është përmbajtur aspak në këtë këngë, duke u shfaqur e zhveshur në krevat me këngëtarin dhe duke i dhënë njëri-tjetrit puthje intime dhe të nxehta. Ata përfliten të kenë një romancë me njëri-tjetrin, duke rritur dhe interesin për këtë këngë.

Wanda është kthyer sërish në vëmendjen e mediave rozë, pas divorcit të saj me Mauro Icardin.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-