Edhe sot disa vende pa rrymë në Dragash

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Më 07.09.2017në NS 35/10 kV Sharr ( Dragash) do të ndërpritet:

· Dalja 10 kV Rapqa (Kodi: 30036009) prej orës 11:00 deri në orën 14:30

Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin: Rapqa e Ulët, Rapqa e Epërme, Fabrika Meka, Brezne, Krstec I Ulët dhe I Naltë, Rrenci, Ferma TS- Berham Jonuzi, TS- Qendra Petroll, Buqe, Pllavë, TS-Ujësjellësi Brezne.

Arsyeja e ndërprerjes: Ndërrimi i TMRr-ve

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-