Elon Musk bën një postim ku thotë se është në selinë e Twitter

Opoja.net Opoja.net Teknologji

Miliarderi Elon Musk tha të mërkurën se po hynte në zyrën e Twitter Inc në San Francisko, disa ditë përpara një afati të caktuar nga gjykata për të mbyllur marrëveshjen e tij prej 44 miliardë dollarësh për platformën e mediave sociale.

Siç edhe shihet në një postim të Musk në Twitter, ai thotë: “Duke hyrë në selinë e Twitter – lëreni të zhytet!”.

Më herët gjatë ditës, Musk ngacmoi të qenit kryeshefi i Twitter, pasi ai përditësoi biografinë e profilit të tij në “Chief Twit”.

Megjithatë, siç shkruan Reuters, Twitter nuk ka dhënë ndonjë përgjigje – së paku deri më tani – për ndonjë koment rreth këtij postimi të Musk.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-