Opoja.net

Është nënshkruar kontrata për zgjerimin e rrugës Zhur-Dragash-Zaplluxhe-Brod

Opoja
Është nënshkruar kontrata për zgjerimin e rrugës Zhur-Dragash-Zaplluxhe-Brod

Është nënshkruar kontrata:Zgjerimi/Rehabilitimi rrugës: ZHUR-DRAGASH-ZAPLLUXHE-BROD.
Ky investim 7 milion euro, do të hap perspektivën dhe zhvillimin e zonës sonë.
MIT konfirmuan se punimet do të fillojnë në fillim të muajit gusht 2019!
Faleminderit nga zemra të gjithë atyre që kanë punuar parreshtur për realizimin e këtij projekti!

“Është projekt që ka pas nevojë komuna jonë, do të ndikoj në zhvillimin dhe përspektivën e qytetarëve dhe ekonomisë”, ka thënë Mevludin Krasniqi për Opoja.net-in duhe na informuar për këtë lajm të shumë pritur nga të gjithë ne. /Opoja.net

No photo description available.

No photo description available.

Loading...

Mos i humb

Shoqata Humanitare “OPOJA” shpërndan ndihma për 100 familje në Opojë

Opoja.net

Në Plavë të Dragashit, fermeri ngrohet me bajga (VIDEO)

Opoja.net

Bashkësia Islame e Kosovës publikon listën e kontribuesve për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Opoja.net

Këshilla të vlefshme: Si t’ia dilni gjatë vozitjes në mjegull

Opoja.net

Ndërron jetë profesori prizrenas Nexhmedin Ramadani

Opoja.net

Bora mbulon Opojën

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net