Opoja.net

Është rrahur zyrtari i QPS-së në shesh të Dragashit

Dragash, 23 maj 2016 – Shefqet Halili, Zyrtar në Qendrës për Punës Sociale në Dragash, është rrahur sot në sheshin kryesor të kësaj qytetze, është bërë e ditur nga burimet e “Opoja.net” mbrenda stacionit Policor në Dragash.

“Një i ri nga fshati Shajnë, i pakënaqur që nuk është përfshirë në asistencën sociale, e ka rrahur duke e grushtuar disa herë zyrtarin në fjalë, duke i shkaktuar lëndime trupore, i cili është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal në Prizren”, njofton Policia nga Dragashi.

13
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

© Opoja.net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto