Eskalon pas emisionit televiziv, Statovci dhe Zeka raportohet se janë përleshur me grushte dhe shqelma

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

“Shpërthejnë” grushtat dhe shkelmat pas emisionit “Kampionet” në Kanal 10.

Faruk Statovci dhe Abedin Zeka janë përleshur fizikisht pas një debati të ashpër në emision.

Ishte një debat i tensionuar mes dy panelistëve, të cilët vazhdimisht kishin kundërshtime të mëdha mes tyre.GazetaBlic mëson që ndërhyrja e moderatorit ka ndalur dhe nuk e ka lejuar një eskalim më të madh të kësaj përplasjeje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-