Eskalon situata në tribuna | Tifozët hedhin gjësende ndaj njëra-tjetrës, thyhen edhe ulëse – intervenon policia

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Pas përfundimit të pjesës së parë në finalen e Superkupës së Kosovës, tifozeritë “Plisat” dhe “Torcida” kanë eskaluar duke hedhur gjësende në drejtim të njëra-tjetrës, derisa ka intervenuar edhe policia, raporton Demokracia.com.

Tifozët kanë hedhur mjete piroteknike dhe shpërthyese në drejtim të njëra-tjetrës.

LEXO EDHE:

LAJMI I FUNDIT | Hedhje e mjeteve shpërthyese në parket, ndërpritet për pak çaste finalja e Superkupës

Janë parë edhe disa ulëse të thyera të cilat janë hedhur në parket.

Pjesëtarët e policisë dhe të sigurimit kanë intervenuar me kohë.

Demokracia.com do t’iu mbajë të informuar./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-