Opoja.net

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

Bien nga sistemi Facebooku dhe Instagrami.

Facebooku dhe Instagrami kanë rënë nga sistemi për pak minuta, kanë raportuar mijëra përdorues të këtyre rrjeteve sociale në Downdetector.

Përdoruesit janë ankuar se Facebooku dhe Instagrami nuk po u hapen fare.

Ende nuk dihen arsyet pse ka ndodhur një gjë e tillë.

Çka po ndodh, Messenger, Instagram e WhatsApp bien nga sistemi

Opoja.net

Çfarë u ndodhi aplikacioneve më të përdorura në të gjithë botën, WhatsApp & Instagram s’funksionuan

Opoja.net

Kjo është mënyra e duhur për të dezinfektuar telefonin tuaj

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend