Federata vendos, ndeshja e Superligës zhvillohet pa shikues

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Sonte zhvillohet vetëm një duel në Prince Caffe Superligë, transmeton Demokracia.com.

Ponte Prizreni dhe Rahoveci do të ndeshen në një sfidë shumë të rëndësishme për të dy skuadrat.

Megjithatë, kjo ndeshje do të zhvillohet pa shikues, për shkak të incidentit të fundit në sfidën mes Ponte Prizrenit dhe Trepçës, e zhvilluar të enjten në Prizren. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-