Festa e të moshuarës argjentinase bëhet virale

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Festimet në Argjentinë për kualifikim në finale kanë qenë nga më të ndryshmet. Së fundi është publikuar edhe një video.

Protagonistët e videos janë të ashtuquajturit “Pibes de Luro” një grup miqsh që mblidhen së bashku pas çdo ndeshje të kombëtares “albiçeleste”.

Por ajo që ka rrëmbyer plotësisht vëmendjen është një e moshuar e cila i bashkohet festave të të rinjve. Ajo shfaqet me flamurin argjentinas në duar teksa këndon dhe kërcen me të tjerët.

Pas publikimit të videove të saj në TikTok ajo është bërë virale duke pushtuar rrjetin.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-