Opoja.net

Fillon asfaltimi i rrugës nga fshati Zaplluxhe deri tek Tyrbja e Plavës

Komuna e Dragashit në faqen e saj zyrtare ka njoftuar se ka filluar asfaltimi i rrugës nga fshati Azplluxhe e deri tek Turbja, raporton TV Prizreni.

Ky është njoftimi i plotë:

264
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?


Të dashur qytetarë të komunës së Dragashit, konkretisht ju nga fshatrat Zaplluxhe, Blaç dhe Bresanë, ju informojmë se asfaltimi i aksit rrugor nga Zaplluxhe në Tyrbe ka filluar nga sot.

Ndërmarrja që bën punën kërkon që ju të zvogëloni pjesëmarrjen në komunikacion për tre ditët e ardhshme në këtë aks rrugor.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto