Opoja.net

Fillon sezoni turistik te Liqeni i Breznes

Me ardhjen e ditëve të nxehta, fshatit Brezne po i shtohet gjallëria.

Sigurisht meritën më të madhe për këtë gjallëri e ka Liqeni.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Këtë sezon disa elemente infrastrukturore janë ndërtuar buzë liqenit dhe turistët nuk po mungojnë.

Në një foto që është postuar në rrjete sociale shihet një pamje magjepse e Liqenit që ka filluar të mbushet me turistë.

Austria e gatshme ta ndihmojë Kosovën në sektorin e bujqësisë

Opoja.net

​Kultivuesit e deleve dhe dhive kërkojnë rritje të subvencioneve, ndryshe paralajmërojnë protesta

Opoja.net

Siberia regjistron temperatura alarmante prej 48 gradë Celsius

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto