Fillon sezoni turistik te Liqeni i Breznes

Opoja.net Opoja.net Uncategorized

Me ardhjen e ditëve të nxehta, fshatit Brezne po i shtohet gjallëria.

Sigurisht meritën më të madhe për këtë gjallëri e ka Liqeni.

Këtë sezon disa elemente infrastrukturore janë ndërtuar buzë liqenit dhe turistët nuk po mungojnë.

Në një foto që është postuar në rrjete sociale shihet një pamje magjepse e Liqenit që ka filluar të mbushet me turistë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-