Su-lmohet fizikisht kryesues i Kuvendit të Dragashit

Opoja.net Opoja.net Kronika Opoja

Në Dragash është ar-restuar një person i dyshuar pasi ka su-lmuar fizikisht Kryesuesin e Kuvendit Komunal të Dragashit.

“Vik-tima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, raporton Policia.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-