Opoja.net

Su-lmohet fizikisht kryesues i Kuvendit të Dragashit

Su-lmohet fizikisht kryesues i Kuvendit të Dragashit

Në Dragash është ar-restuar një person i dyshuar pasi ka su-lmuar fizikisht Kryesuesin e Kuvendit Komunal të Dragashit.

“Vik-tima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, raporton Policia.

Vaktia e Ramazanit 2021 – 1442 h.

Opoja.net

Xhamitë mbahen të hapura këtë Ramazan

Opoja.net

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net