Fotografi të rrugëve të boshatisura të Londrës qëndrore gjatë izolimit

Opoja.net Opoja.net Kuriozitete

Dyqanet janë të mbyllura dhe njerëzit janë duke qëndruar brenda, transmeton lajmi.net.

Fotografi Ki Price ka dokumentuar këtë moment të çuditshëm në histori, duke kapur fotografi të rrugëve boshe në Soho.

“Restorante, bare dhe vende normalisht më parë ishin të zëna, tani të gjitha janë të mbyllura dhe boshe”, ka thënë fotografi. /Lajmi.net/

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-