Opoja.net

Fotografi të rrugëve të boshatisura të Londrës qëndrore gjatë izolimit

Dyqanet janë të mbyllura dhe njerëzit janë duke qëndruar brenda, transmeton lajmi.net.

Fotografi Ki Price ka dokumentuar këtë moment të çuditshëm në histori, duke kapur fotografi të rrugëve boshe në Soho.

56
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

“Restorante, bare dhe vende normalisht më parë ishin të zëna, tani të gjitha janë të mbyllura dhe boshe”, ka thënë fotografi. /Lajmi.net/

 

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto