Fshatrat e Opojës që mbesin pa rrymë të enjten

Opoja.net Opoja.net Lajme

Ndërsa KEDS përmes një njoftimi ka bërë të ditur së të enjten do të ketë ndërprerje të planifikuara të rrymës në disa fshatra të Opojës, transmeton OpojaSot.com.

Më poshtë njoftimi i KEDS

Më 01.11.2018 në TS 35/10 kV Sharri (Dragash) do të ndërpritet:

Dalja 10 kV Bellobrodi (Kodi: 30036008) prej orës 10:00 deri në ora 16:00

Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin:

Bellobradi, Brruti, Kapre, Kosava, Pllajniku, Shajne, Xërxe e Sharrit, Zgatari, Zym i Sharrit; afariste:ILVA” Buqe, Restoran Dasma Zym, TS-IPKO dhe Vala.

Arsyeja e ndërprerjes: Mirëmbajtje preventive./OpojaSot.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-