Opoja.net

Fshatrat e Opojës që mbesin pa rrymë të enjten

Ndërsa KEDS përmes një njoftimi ka bërë të ditur së të enjten do të ketë ndërprerje të planifikuara të rrymës në disa fshatra të Opojës, transmeton OpojaSot.com.

Më poshtë njoftimi i KEDS

84
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Më 01.11.2018 në TS 35/10 kV Sharri (Dragash) do të ndërpritet:

Dalja 10 kV Bellobrodi (Kodi: 30036008) prej orës 10:00 deri në ora 16:00

Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin:

Bellobradi, Brruti, Kapre, Kosava, Pllajniku, Shajne, Xërxe e Sharrit, Zgatari, Zym i Sharrit; afariste:ILVA” Buqe, Restoran Dasma Zym, TS-IPKO dhe Vala.

Arsyeja e ndërprerjes: Mirëmbajtje preventive./OpojaSot.com

Kurban – Bajrami të martën më 20 korrik 2021

Merlinda Guraj

S’ka kuorum, nuk kalon homologimi

Merlinda Guraj

Kuvendi shkarkon Bordin e RTK-së

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto