Opoja.net

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës U21 konfirmon mungesën ndaj Andorrës

Nesër Kombëtarja e Kosovës U21 do fillojë aventurën për Kampionatin Evropian U21.

“Dardanët” e rinj do nisin do zhvillojnë ndeshjen e parë ndaj Andorrës U21, shkruan lajmi.net.

Sidoqoftë, para ndeshjes, talenti i Hamburgut, Valon Zumberi ka konfirmuar mungesës shkaku i lëndimit.

“Fatkeqësisht, jam i lënduar dhe nuk do jem në gjendje të luajë kundër Andorrës U21 në Kampionatin Evropian nesër”.

“I urojë skuadrës sime fat nesër dhe shpresoj të marrim fitoren”, shkroi ai në Instagram.

Ndërkohë, ndeshja mes Kosovës dhe Andorrës nis në ora 21:00./Lajmi.net/

Momente ankthi në ndeshjen Danimarkë-Finlandë, Eriksen bie në tokë pa ndjenja

Merlinda Guraj

Turqia nuk e mbante dot topin as dhjetë sekonda”, Fabregas i bën përshkrimin perfekt dominimit të Italisë

Merlinda Guraj

Messi, Suarez, Ronaldo, Mbappe: Euro 2020 vs Copa America – kush do të fitonte?

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net