Opoja.net

Fyen dhe rrah policët në Prizren, arrestohet

Mbrëmë në Prizren është arrestuar një person i gjinisë mashkullore, pasi që i njëjti gjatë shqiptimit të një tikete për kundërvajtje, ka fyer dhe ka sulmuar fizikisht zyrtarët policorë, shkruan PrizrenPress.

Në raportin ditor thuhet se zyrtarët policorë kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe u është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor.

103
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt. /Opoja.net/

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto