Hoti gjatë ditës qëndroi në Dragash – Në mbrëmje njoftoi se është me Covid-19!

Opoja.net Opoja.net Opoja

Gjatë ditës së sotme, kryeministri Avdullah Hoti qëndroi në Dragash, ku vizitoi disa subjekte afariste, i shoqëruar edhe nga kryetari i Komunës së Dragashit, Shaban Shabani. Ai në Dragash takoi blegtorë, afaristë, si dhe inspektoi punimet që po bëhen në rrugën Zhur – Dragash.

Ndërkaq, para pak minutash Hoti bëri me dije se ka pranuar testin për Covid-19, i cili ka rezultuar të jetë pozitiv. “Sapo e pranova testin, i cili ka rezultuar pozitiv. Prandaj, në dy javët në vazhdim do të jem i vetëizoluar dhe aktivitetin do ta ushtroj nga shtëpia”, ka thënë mes tjerash Hoti.

Copyright © 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-