Gjuajtje me armë në Prizren, ka të plagosur

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të stacionit të policisë në Prizren.

Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të natës.

Burimet e PrizrenPress-it bëjnë të ditur se ka edhe të plagosur.

Policia ka dalë në vend të ngjarjes, por nuk e kanë konfirmuar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-