Opoja.net

Goditet motoçiklisti me veturë në Buzez të Dragash

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në fshatin Buzez të komunës së Dragashit. Viktima ka pësuar lëndime trupore.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në mes një veture dhe një motoçiklete me ngasës meshkuj, ku si pasojë lëndime trupore ka pësuar ngasësi i motoçikletës, i cili është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

572

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net